اخبار
تاریخ امتحان تکدرس(معرفی به استاد)نیمسال دوم 97 -96

تاریخ  امتحان تکدرس(معرفی به استاد)نیمسال دوم 97 -96

 شنبه 97/1/18 ساعت 10 صبح

 

تاریخ درخواست تکدرس (معرفی به استاد )

از طریق پیش­خوان خدمت سامانه گلستان:

تا  96/12/25

 تاریخ انتخاب تکدرس و آزمون تکدرس به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

 

شرایط اخذ تکدرس (معرفی به استاد)

 

 برای ثبت درخواست معرفی به استاد (تکدرس)  باید از طریق پیشخوان خدمت در سامانه گلستان پیام نور  در بازه زمانی مذکور اقدام نمود.

* دانشجوی دوره های کاردانی و کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) که برای فراغت از تحصیل تنها دو درسنظریباقیمانده داشته باشد، می تواند امتحان آن دو درس را خارج از تاریخ امتحانات اعلام شده از طریق معرفی به استاد بگذراند

*دانشجوی دوره کارشناسی ارشد اعم از شیوه آموزشی و شیوه پژوهشی، که برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از؛ دروس باقیمانده سر فصل دوره، جبرانی کارشناسی و جبرانی میانگین داشته باشد (بجز دروس روش تحقیق و سمینار) می تواند آن درس را به صورت معرفی به استاد انتخاب و بگذرانددانشجوی شیوه پژوهشی قبل از دفاع از پایان نامه مجاز به اخذ و گذراندن درس معرفی به استاد می باشد.

تبصره 1: ارائه دروس عملی، کارآموزی، کارورزی و پروژه به صورت معرفی به استاد در تمامی دوره های تحصیلی  ممنوع است.

تبصره 2: در صورتی که دانشجو درس نظری  عملی را الزاما در نیمسال آخر انتخاب و در بخش عملی آن، نمره قبولی کسب نماید و در بخش نظری نمره مردودی اخذ و یا غیبت کرده باشد، می تواند واحد نظری را به صورت معرفی به استاد اخذ و پس از کسب نمره قبولی، نمره عملی نیز ثبت شود.

 

 * چنانچه دانشجو در امتحان درس معرفی به استاد غیبت نماید یا نمره قبولی کسب نکند، غیبت یا نمره مردودی در سامانه گلستان درج و در سوابق تحصیلی وی ثبت خواهد شد. در این شرایط دانشجو می تواند به اخذ مجدد درس به صورت معرفی به استاد و پرداخت شهریه مجدد اقدام نماید، این گونه دانشجویان تا زمانی که مشکل سنوات یا مشمولیت نظام وظیفه نداشته باشند، امکان اخذ درس، بصورت معرفی به استاد مجدد با پرداخت شهریه مربوط را دارند.

* دانشجوی معرفی به استاد، ملزم به پرداخت شهریه ثابت و شهریه متغیر برابر مصوبات دانشگاه می باشد.

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
تعداد كل بازديدهاي اين صفحه از ابتداي راه اندازي تا كنون: 232432
تعداد بازديد کنندگان سايت: 661597227 تعداد بازديد زيرپورتال: 330524 اين زيرپورتال امروز: 455 سایت در امروز: 286728 تعداد بازديد اين صفحه پورتال در امروز : 142